Opravy šperků

Nehody se stávají. Pokud se vám šperk poškodí, můžeme vám jej opravit. Pokud byste rádi opravy využili, pokračujte následujícím postupem.

  • Kontaktujte nás s žádostí o opravu šperku. Poskytněte prosím co nejvíce informací k objednávce, např. jméno, příjmení a datum provedení objednávky, případně její ID. Zároveň prosím popište co nejpodrobněji poškození. Můžete přiložit také fotografii.
  • Co nejdříve zpracujeme kalkulaci ceny opravy a také prověříme, jestli je oprava vůbec možná. Počítejte prosím s tím, že cena opravy je v této fázi pouze jen odhad. Po přijetí šperku k opravě ještě ověříme, jestli jsou nějaké nutné nějaké další práce nebo náklady. Nebojte se, poskytneme kdyžtak aktualizovanou nabídku, pokud se objeví po přijetí nějaká skrytá vada.
  • Poskytnem vám také instrukce, kam a jak zaslat zboží k opravě.
  • Jakmile přijmeme zboží k opravě, prověříme osobně rozsah poškození a v případě změny předběžné kalkulace, zašleme cenu finální a přesnou.
  • Pokud budete akceptovat vypočtené náklady, začneme s opravou. Cena dopravy zpět k vám a jiné poplatky jsou již započteny v ceně opravy.
  • Po skončení opravy zašleme zboží zpět na dohodnutou adresu, cena opravy se bude platit řidiči při převzetí zpět.

Počítejte prosím, že náročnější opravy mohou trvat čtyři až šest týdnů, o průběhu opravy vás budeme samozřejmě informovat.

 
 

Nezapomenutelný okamžik můžete vytvořit dokonalým dárkem.
Vyberte si z našich pravidelných speciálních nabídek se zvýhodněnou
cenou pravidelně doručovaných do vašeho e-mailu.