Způsob a podmínky dopravy

Náš internetový obchod nabízí spolehlivé a flexibilní doručení primárně přepravními společnostmi DPD a PPL. Po dohodě u hodnotnějších objednávek je zboží diskrétně doručeno našim vlastním vozem a řidičem na smluvený čas a smluvené místo. Způsob přepravy je dohodnut se zákazníkem individuálně po provedení a dokončení objednávky.

                     

Počítejte prosím, že za běžných okolností probíhá expedice pouze v pracovní dny. Pokud byste vyžadovali doručení expedici mimo pracovní dny, je to po předchozí domluvě samozřejmě možné.

Doručení do ČR

Doprava po celé ČR je zdarma pro všechny objednávky. Balné ani manipulační poplatky neúčtujeme. Po potvrzení objednávky si můžete zvolit mezi dopravou společností PPL nebo DPD. Pokud vám z jakéhokoliv důvodu přepravní společnost nevyhovuje, přeprava našim řidičem je vždy dohodnuta individuálně dle vašich potřeb. Konkrétní termín doručení bude individuálně dohodnut podle dostupnosti zboží po potvrzení objednávky.

Doručení do EU

Doručení mimo ČR je možné, platí stejné podmínky jako pro doručení do ČR. Přeprava našim řidičem je možná ovšem až od celkové hodnoty objednávky přesahující 75.000 Kč vč. DPH. Jinak jsou všechny podmínky stejné jako pro doručení po ČR.

Podmínky přepravy

Zpracování objednávky

Jakmile přijmeme vaši objednávku, je naší maximální snahou dodat zboží co nejdříve to bude jen možné. Pokud je zboží skladem, expedujeme nejčastěji druhý pracovní den. V případě zboží na objednávku jste o předpokládaném termínu doručení informováni.

Odeslání objednávky

Před odesláním objednávky budete kontaktování pomocí e-mailu, textové zprávy a nebo telefonicky. Kvůli bezpečnosti musíte být při doručení přítomni a převzetí objednávky podepsat. Pokud nemůžete být přítomni, musí být přítomna osoba oprávněná podepsat převzetí za vás. V případě jakýhkoliv problémů nebo dotazů vám budeme plně k dispozici.

Sledování objednávky

Je samozřejmé, že chcete vědět, kde se vaše objednávka nachází. Kdykoliv, kdy balíček odešleme přepravní službou, získáte kód balíčku, pomocí kterého můžete sledovat jeho polohu. Tento kód zašleme e-mailem po expedici zboží. Samozřejmě nás můžete kontaktovat a polohu balíčku ověřit přes nás.

Změna nebo zrušení objednávky

Naší snahou je zboží odeslat co nejdříve. Samozřejmě se může stát, že se rozhodnete pro jinou velikost a nebo jiné zboží. Rádi vám objednávku upravíme k vaší spokojenosti. Jakmile je objednávka předána přepravci, už úprava není možná, Po doručení balíčku nám jej potom zašlete zpět a my odešleme balíček s upravenou objednávkou. Zrušení a změna objednávky se zamozřejmě řídí Obchodními podmínkami.

Vyhrazujeme si také právo zrušit z naší strany objednávku, která vypadá podezřele, resp. je podvodná. Všechny pokusy o provedení podvodné transakce budou hlášeny odpovědným institucím.

 
 

Nezapomenutelný okamžik můžete vytvořit dokonalým dárkem.
Vyberte si z našich pravidelných speciálních nabídek se zvýhodněnou
cenou pravidelně doručovaných do vašeho e-mailu.